Počasie Espinhaço týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Espinhaço na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
16 / 15°C
| 1.1 mm | 17 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 20:29
PO HODINÁCH
západ slnka 20:29
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Espinhaço, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1008 hPa | 93 % | 14 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 21% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,4 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 94 % | 14 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 41% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,6 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 87 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,1 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 70 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 69 % | 10 °C | 37 % | 0% | 37% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 10 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 9 °C | 58 % | 0% | 57% | 0% | 1% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 62 % | 10 °C | 100 % | 0% | 31% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 72 % | 11 °C | 98 % | 0% | 3% | 0% | 98% | |
Espinhaço, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1185; -8,5503
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 14 m
Administratívna časť:
- Distrito do Porto, Porto
- Vila Nova de Gaia, Vila Nova de Gaia, Porto
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Espinhaço, Portugalsko. Predpoveď počasia Espinhaço.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Espinhaço dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Espinhaço
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 21:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 22:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:31 | 29.04.2026 05:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |