Počasie Fão týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Fão na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
16 / 14°C
| 1.4 mm | 21 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 20:30
PO HODINÁCH
západ slnka 20:30
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Fão, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,3 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 94 % | 14 °C | 48 % | 0% | 46% | 4% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 15 °C 15 °C |
0,7 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 87 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 82 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,3 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 80 % | 12 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,4 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1013 hPa | 82 % | 11 °C | 52 % | 0% | 52% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,2 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 11 °C | 73 % | 0% | 73% | 7% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 83 % | 14 °C | 93 % | 0% | 50% | 0% | 85% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1019 hPa | 81 % | 13 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Fão, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,5119; -8,7729
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 7 301
Nadmorská výška: 8 m
Administratívna časť:
- Distrito de Braga, Braga
- Esposende, Esposende, Braga
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fão, Portugalsko. Predpoveď počasia Fão.
Fão - počasie v okolí - väčšie mestá
Fão - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fão dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fão
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 13:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 22:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:32 | 29.04.2026 05:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |