Počasie Fonte do Cuco dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fonte do Cuco na 10 dní.
Pondelok 25. máj
26 / 16°C
| 0.2 mm | 7 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 19:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:55
PO HODINÁCH
západ slnka 20:55
|
|
Predpoveď počasia Fonte do Cuco, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1018 hPa | 89 % | 15 °C | 14 % | 0% | 0% | 1% | 12% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1018 hPa | 84 % | 13 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 48 % | 14 °C | 21 % | 0% | 13% | 8% | 1% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 58 % | 13 °C | 20 % | 0% | 17% | 3% | 0% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 86 % | 14 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1020 hPa | 67 % | 15 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1019 hPa | 69 % | 14 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
Fonte do Cuco, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1969; -8,6575
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fonte do Cuco, Portugalsko. Predpoveď počasia Fonte do Cuco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fonte do Cuco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fonte do Cuco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 21:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 22:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 22:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 14:20 | 25.05.2026 03:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |