Počasie Fonte do Cuco vikend
Predpoveď počasia pre mesto Fonte do Cuco na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň od rána oblačno, poludnie jasno. Nedeľa cez deň ráno jasno, dopoludnie sa polojasno.
Piatok 22. máj
26 / 19°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 21 °C | 22 °C | 01:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 19:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 20:53
PO HODINÁCH
západ slnka 20:53
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Fonte do Cuco, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1020 hPa | 70 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1019 hPa | 73 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1019 hPa | 79 % | 15 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 56% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1021 hPa | 54 % | 15 °C | 51 % | 0% | 15% | 0% | 42% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1021 hPa | 55 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,4 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 85 % | 14 °C | 58 % | 0% | 0% | 54% | 40% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 96 % | 14 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severozápadný |
1023 hPa | 64 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 70 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Fonte do Cuco, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1969; -8,6575
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fonte do Cuco, Portugalsko. Predpoveď počasia Fonte do Cuco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fonte do Cuco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fonte do Cuco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 20:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 21:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 22:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 22:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:01 | 23.05.2026 02:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |