Počasie Fonte do Cuco vikend
Predpoveď počasia pre mesto Fonte do Cuco na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň od rána oblačno, poludnie jasno. Nedeľa cez deň ráno jasno, dopoludnie sa polojasno.
Nedeľa 24. máj
23 / 15°C
| 0.4 mm | 9 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 19:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 20:54
PO HODINÁCH
západ slnka 20:54
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Fonte do Cuco, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 85 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 94 % | 14 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 62 % | 15 °C | 33 % | 0% | 17% | 21% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 61 % | 14 °C | 20 % | 0% | 4% | 3% | 13% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1018 hPa | 89 % | 15 °C | 14 % | 0% | 0% | 1% | 12% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1018 hPa | 84 % | 13 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 48 % | 14 °C | 21 % | 0% | 13% | 8% | 1% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 58 % | 13 °C | 20 % | 0% | 17% | 3% | 0% | |
Fonte do Cuco, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1969; -8,6575
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fonte do Cuco, Portugalsko. Predpoveď počasia Fonte do Cuco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fonte do Cuco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fonte do Cuco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 20:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 21:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 22:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 22:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:12 | 24.05.2026 02:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |