Počasie Lameiras, Braga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lameiras, Braga na 10 dní.
Nedeľa 26. apríl
24 / 13°C
| 1.3 mm | 5 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Lameiras, Braga, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1015 hPa | 96 % | 14 °C | 11 % | 0% | 0% | 10% | 3% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1015 hPa | 92 % | 11 °C | 96 % | 0% | 0% | 12% | 96% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 24 °C 25 °C |
1,3 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 58 % | 15 °C | 9 % | 0% | 1% | 6% | 3% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1014 hPa | 66 % | 15 °C | 58 % | 0% | 0% | 3% | 57% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1015 hPa | 88 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,5 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 42 % | 13 °C | 8 % | 0% | 0% | 6% | 3% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 54 % | 13 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
Lameiras, Braga, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,3833; -8,4114
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 134 m
Administratívna časť:
- Distrito de Braga, Braga
- Vila Nova de Famalicão, Vila Nova de Famalicão
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lameiras, Braga, Portugalsko. Predpoveď počasia Lameiras, Braga.
Lameiras, Braga - počasie v okolí - väčšie mestá
Lameiras, Braga - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lameiras, Braga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lameiras, Braga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:37 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 20:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 22:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:10 | 26.04.2026 04:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |