Počasie Lameiras, Braga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lameiras, Braga na 10 dní.
Utorok 28. apríl
27 / 13°C
| 0.6 mm | 7 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Lameiras, Braga, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 89 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 64 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 26 °C |
0,6 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 36 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 43 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 2% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 87 % | 13 °C | 49 % | 0% | 0% | 36% | 24% | |
| 07:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
13 °C 13 °C |
0,8 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 83 % | 10 °C | 70 % | 0% | 0% | 50% | 38% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
2,8 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 56 % | 13 °C | 82 % | 0% | 1% | 22% | 78% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 73 % | 14 °C | 45 % | 0% | 7% | 16% | 29% | |
Lameiras, Braga, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,3833; -8,4114
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 134 m
Administratívna časť:
- Distrito de Braga, Braga
- Vila Nova de Famalicão, Vila Nova de Famalicão
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lameiras, Braga, Portugalsko. Predpoveď počasia Lameiras, Braga.
Lameiras, Braga - počasie v okolí - väčšie mestá
Lameiras, Braga - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lameiras, Braga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lameiras, Braga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 20:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:26 | 28.04.2026 04:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |