Počasie Linhares, Braga vikend
Predpoveď počasia pre mesto Linhares, Braga na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň ráno oblačno, dopoludnie jasno, poludnie slabé dažďové prehánky. Nedeľa cez deň ráno jasno, dopoludnie polojasno, poludnie jasno, večer polojasno.
Piatok 22. máj
28 / 16°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:52
PO HODINÁCH
západ slnka 20:52
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Linhares, Braga, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 84 % | 13 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 78 % | 13 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 52 % | 17 °C | 31 % | 0% | 0% | 7% | 25% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1020 hPa | 60 % | 16 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 87 % | 14 °C | 82 % | 0% | 0% | 78% | 71% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 95 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,7 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1022 hPa | 56 % | 14 °C | 18 % | 0% | 10% | 10% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 63 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Linhares, Braga, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,5165; -8,2997
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Linhares, Braga, Portugalsko. Predpoveď počasia Linhares, Braga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Linhares, Braga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Linhares, Braga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 14:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 21:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 22:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 22:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:58 | 23.05.2026 02:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |