Počasie Linhares, Braga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Linhares, Braga na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
28 / 15°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 20:54
PO HODINÁCH
západ slnka 20:54
|
|
Predpoveď počasia Linhares, Braga, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 85 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 84 % | 12 °C | 13 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1018 hPa | 36 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 63 % | 17 °C | 21 % | 0% | 0% | 10% | 11% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1018 hPa | 82 % | 14 °C | 9 % | 0% | 0% | 7% | 1% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 79 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 52 % | 15 °C | 86 % | 0% | 0% | 3% | 86% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 59 % | 16 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
Linhares, Braga, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,5165; -8,2997
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Linhares, Braga, Portugalsko. Predpoveď počasia Linhares, Braga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Linhares, Braga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Linhares, Braga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 20:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 21:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 22:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:06 | 22:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:10 | 24.05.2026 02:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |