Počasie Linhares, Braga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Linhares, Braga na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
28 / 13°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Linhares, Braga, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1022 hPa | 84 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1021 hPa | 86 % | 12 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 87 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 89 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 89 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1020 hPa | 90 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1020 hPa | 89 % | 11 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1020 hPa | 86 % | 11 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 08:00
09:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1020 hPa | 78 % | 13 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 09:00
10:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 73 % | 16 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 10:00
11:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 66 % | 16 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 58 % | 17 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 12:00
13:00
| polojasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 52 % | 16 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 51 % | 16 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1021 hPa | 51 % | 14 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 84 % | 13 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 78 % | 13 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 52 % | 17 °C | 31 % | 0% | 0% | 7% | 25% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1020 hPa | 60 % | 16 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
Linhares, Braga, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,5165; -8,2997
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Linhares, Braga, Portugalsko. Predpoveď počasia Linhares, Braga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Linhares, Braga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Linhares, Braga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 20:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 14:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 21:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 22:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:10 | 22:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:43 | 22.05.2026 01:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |