Počasie Noura dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Noura na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
20 / 9°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 10 °C | 8 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 20:50
PO HODINÁCH
západ slnka 20:50
|
|
Predpoveď počasia Noura, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1023 hPa | 58 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 66 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 35 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 40 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1018 hPa | 71 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 73 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 50 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 41 % | 7 °C | 19 % | 0% | 1% | 18% | 0% | |
Noura, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,3895; -7,4197
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 446 m
Administratívna časť:
- Distrito de Vila Real, Vila Real
- Murça, Murça, Vila Real
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Noura, Portugalsko. Predpoveď počasia Noura.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Noura dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Noura
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:26 | 14:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 21:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 22:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:03 | 22:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:07 | 24.05.2026 02:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |