Počasie Noura pozajtra
Predpoveď počasia Noura 21. máj 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 23 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Noura, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1022 hPa | 62 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1022 hPa | 59 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 55 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 55 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 56 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1021 hPa | 58 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1022 hPa | 59 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 60 % | 7 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1022 hPa | 43 % | 9 °C | 56 % | 0% | 7% | 19% | 44% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 53 % | 10 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 63 % | 9 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1021 hPa | 68 % | 10 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,5 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 46 % | 11 °C | 63 % | 0% | 1% | 23% | 54% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1021 hPa | 52 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
Noura, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,3895; -7,4197
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 446 m
Administratívna časť:
- Distrito de Vila Real, Vila Real
- Murça, Murça, Vila Real
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Noura, Portugalsko. Predpoveď počasia Noura.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Noura dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Noura
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 20:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:26 | 14:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 21:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 22:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:07 | 22:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:40 | 22.05.2026 01:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |