Počasie Picões týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Picões na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
19 / 15°C
| 8.5 mm | 7 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 06:32
západ slnka 20:31
PO HODINÁCH
západ slnka 20:31
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Picões, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dažďové prehánky | 15 °C 16 °C |
3,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 92 % | 13 °C | 19 % | 0% | 0% | 1% | 18% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
4,2 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1006 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 0% | 97% | 12% | 96% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
1,3 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1006 hPa | 80 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 8% | 1% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 85 % | 13 °C | 67 % | 0% | 64% | 5% | 13% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 13 °C 14 °C |
0,5 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 12 °C | 85 % | 0% | 82% | 17% | 12% | |
| 07:00
08:00
| dažďové prehánky | 12 °C 12 °C |
1,4 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 11 °C | 33 % | 0% | 33% | 2% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 18 °C |
0,7 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 72 % | 13 °C | 44 % | 0% | 29% | 24% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 69 % | 12 °C | 23 % | 0% | 19% | 0% | 3% | |
Picões, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 42,0209; -8,6178
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 139 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Valença, Valença
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Picões, Portugalsko. Predpoveď počasia Picões.
Picões - počasie v okolí - väčšie mestá
Picões - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Picões dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Picões
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 20:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 21:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 21:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 22:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:32 | 29.04.2026 05:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |