Počasie Ponte do Lima pozajtra
| 21 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 20:29
PO HODINÁCH
západ slnka 20:29
Predpoveď počasia Ponte do Lima 28. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 2,9 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ponte do Lima, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 92 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 14 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 13 °C | 61 % | 0% | 0% | 0% | 61% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 13 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 13 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 12 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 87 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 7% | 99% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 16 °C | 96 % | 0% | 0% | 10% | 96% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 58 % | 14 °C | 60 % | 0% | 0% | 21% | 58% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 50 % | 14 °C | 28 % | 0% | 0% | 2% | 28% | |
| 12:00
13:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 47 % | 14 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 45 % | 14 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 14:00
15:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 28 °C |
2,1 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 49 % | 15 °C | 64 % | 0% | 7% | 4% | 60% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1008 hPa | 61 % | 16 °C | 89 % | 0% | 4% | 7% | 89% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 61 % | 16 °C | 38 % | 0% | 2% | 1% | 35% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1007 hPa | 58 % | 16 °C | 25 % | 0% | 4% | 1% | 21% | |
| 18:00
19:00
| dažďové prehánky | 25 °C 27 °C |
0,7 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 58 % | 16 °C | 20 % | 0% | 12% | 2% | 7% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 67 % | 16 °C | 36 % | 0% | 8% | 7% | 27% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 86 % | 18 °C | 12 % | 0% | 0% | 2% | 10% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1007 hPa | 88 % | 17 °C | 66 % | 0% | 1% | 0% | 66% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 92 % | 16 °C | 72 % | 0% | 1% | 0% | 71% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 93 % | 16 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| hmla | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 99 % | 15 °C | 90 % | 89% | 89% | 0% | 3% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 99 % | 14 °C | 95 % | 92% | 95% | 0% | 7% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
1,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 36% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,3 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 77 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 1% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 71 % | 12 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
Ponte do Lima, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,7672; -8,5839
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 44 667
Nadmorská výška: 13 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Ponte de Lima, Ponte do Lima
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponte do Lima, Portugalsko. Predpoveď počasia Ponte do Lima.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponte do Lima dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponte do Lima
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 22:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:26 | 28.04.2026 04:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |