Počasie Ponte do Lima týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Ponte do Lima na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
18 / 11°C
| 8.1 mm | 13 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 20:30
PO HODINÁCH
západ slnka 20:30
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ponte do Lima, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
4,1 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1009 hPa | 99 % | 15 °C | 98 % | 0% | 98% | 21% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
3,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 99% | 32% | 39% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,7 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 91 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 75 % | 11 °C | 55 % | 0% | 55% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 11 °C | 44 % | 0% | 44% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,8 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 18 °C 18 °C |
0,7 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 67 % | 12 °C | 100 % | 0% | 97% | 0% | 97% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 76 % | 12 °C | 99 % | 0% | 1% | 0% | 99% | |
Ponte do Lima, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,7672; -8,5839
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 44 667
Nadmorská výška: 13 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Ponte de Lima, Ponte do Lima
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponte do Lima, Portugalsko. Predpoveď počasia Ponte do Lima.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponte do Lima dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponte do Lima
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 20:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 22:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:31 | 29.04.2026 05:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |