Počasie Portela, Viana do Castelo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Portela, Viana do Castelo na 10 dní.
Piatok 1. máj
21 / 11°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 12 °C | 13 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 20:33
PO HODINÁCH
západ slnka 20:33
|
|
Predpoveď počasia Portela, Viana do Castelo, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 93 % | 11 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 4% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 60 % | 13 °C | 22 % | 0% | 5% | 0% | 18% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 68 % | 11 °C | 99 % | 0% | 0% | 32% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1018 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 31% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 55 % | 10 °C | 28 % | 0% | 20% | 0% | 10% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 17 °C 17 °C |
1,2 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 78 % | 12 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
Portela, Viana do Castelo, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,7240; -8,7961
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 33 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Viana do Castelo, Viana Do Castelo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Portela, Viana do Castelo, Portugalsko. Predpoveď počasia Portela, Viana do Castelo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Portela, Viana do Castelo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Portela, Viana do Castelo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 22:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:41 | 01.05.2026 05:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |