Počasie Portela, Viana do Castelo pozajtra
| 21 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 20:30
PO HODINÁCH
západ slnka 20:30
Predpoveď počasia Portela, Viana do Castelo 28. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie silné dažďové prehánky. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 5,0 mm. V noci hmla. Najnižšia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Portela, Viana do Castelo, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 14 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 14 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 13 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 13 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 13 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 91 % | 12 °C | 99 % | 0% | 0% | 12% | 99% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 71 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10:00
11:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 54 % | 14 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 47 % | 13 °C | 65 % | 0% | 0% | 1% | 64% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 44 % | 13 °C | 88 % | 0% | 0% | 1% | 88% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 44 % | 14 °C | 86 % | 0% | 0% | 2% | 86% | |
| 14:00
15:00
| silný dážď | 25 °C 26 °C |
2,4 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 53 % | 15 °C | 92 % | 0% | 0% | 53% | 90% | |
| 15:00
16:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
1,6 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 57 % | 15 °C | 68 % | 2% | 7% | 18% | 60% | |
| 16:00
17:00
| dažďové prehánky | 24 °C 25 °C |
0,6 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1008 hPa | 59 % | 15 °C | 14 % | 0% | 4% | 3% | 7% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 54 % | 13 °C | 49 % | 0% | 34% | 21% | 15% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 57 % | 14 °C | 7 % | 0% | 2% | 4% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 60 % | 15 °C | 9 % | 0% | 0% | 2% | 7% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1007 hPa | 72 % | 16 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 78 % | 15 °C | 73 % | 0% | 1% | 0% | 72% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 91 % | 15 °C | 43 % | 7% | 18% | 0% | 28% | |
| 23:00
00:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1008 hPa | 99 % | 15 °C | 33 % | 23% | 28% | 0% | 7% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 99 % | 14 °C | 96 % | 93% | 94% | 0% | 50% | |
| 01:00
02:00
| hmla | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 99 % | 14 °C | 98 % | 96% | 98% | 0% | 31% | |
| 02:00
03:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 98% | 100% | 0% | 7% | |
| 03:00
04:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 12% | |
| 04:00
05:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 2% | |
| 05:00
06:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 96% | 100% | 5% | 12% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 9% | 100% | 7% | 64% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
1,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 95 % | 14 °C | 100 % | 4% | 100% | 0% | 73% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,3 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 77 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 1% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 71 % | 12 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
Portela, Viana do Castelo, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,7240; -8,7961
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 33 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Viana do Castelo, Viana Do Castelo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Portela, Viana do Castelo, Portugalsko. Predpoveď počasia Portela, Viana do Castelo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Portela, Viana do Castelo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Portela, Viana do Castelo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 20:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 13:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 22:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:27 | 28.04.2026 04:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |