Počasie Póvoa de São Cosme pozajtra
Predpoveď počasia Póvoa de São Cosme 28. apríl 2026
Cez deň oblačno, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie silný dážď, večer zamračené. Najvyššia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 9,9 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Póvoa de São Cosme, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 65 % | 11 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 65 % | 10 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 63 % | 10 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 59 % | 9 °C | 8 % | 0% | 0% | 1% | 7% | |
| 04:00
05:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 54 % | 7 °C | 18 % | 0% | 0% | 16% | 2% | |
| 05:00
06:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 49 % | 6 °C | 32 % | 0% | 0% | 28% | 6% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 47 % | 5 °C | 70 % | 0% | 0% | 34% | 53% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 45 % | 5 °C | 61 % | 0% | 0% | 35% | 38% | |
| 08:00
09:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 46 % | 6 °C | 37 % | 0% | 0% | 28% | 12% | |
| 09:00
10:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 43 % | 8 °C | 29 % | 0% | 0% | 28% | 2% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 41 % | 8 °C | 43 % | 0% | 0% | 32% | 16% | |
| 11:00
12:00
| dažďové prehánky | 23 °C 22 °C |
0,3 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 42 % | 9 °C | 35 % | 0% | 0% | 23% | 16% | |
| 12:00
13:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 23 °C |
1,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 46 % | 10 °C | 43 % | 0% | 7% | 17% | 30% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 22 °C 22 °C |
8,3 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 53 % | 12 °C | 56 % | 0% | 5% | 39% | 24% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 87 % | 15 °C | 100 % | 0% | 17% | 86% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,5 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 13 °C | 93 % | 0% | 4% | 0% | 93% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 92 % | 13 °C | 86 % | 0% | 43% | 3% | 81% | |
| 13:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
19 °C 19 °C |
7,2 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 69 % | 13 °C | 68 % | 0% | 49% | 31% | 35% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1010 hPa | 91 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
Póvoa de São Cosme, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,4396; -7,9028
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 350 m
Administratívna časť:
- Distrito de Coimbra, Coimbra
- Oliveira do Hospital, Oliveira do Hospital
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Póvoa de São Cosme, Portugalsko. Predpoveď počasia Póvoa de São Cosme.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Póvoa de São Cosme dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Póvoa de São Cosme
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 13:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 20:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 21:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 22:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:24 | 28.04.2026 04:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |