Počasie Póvoa de São Cosme týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Póvoa de São Cosme na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
18 / 11°C
| 2.7 mm | 10 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 20:25
PO HODINÁCH
západ slnka 20:25
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Póvoa de São Cosme, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 11 °C | 91 % | 0% | 0% | 5% | 90% | |
| 01:00
02:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 86 % | 10 °C | 20 % | 0% | 0% | 10% | 10% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,3 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 94 % | 10 °C | 43 % | 0% | 23% | 14% | 24% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 18 °C 18 °C |
2,2 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 61 % | 10 °C | 82 % | 0% | 77% | 20% | 11% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1009 hPa | 75 % | 10 °C | 41 % | 0% | 27% | 25% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 10 °C | 31 % | 0% | 31% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 8 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 49 % | 6 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 66 % | 9 °C | 100 % | 0% | 30% | 13% | 100% | |
Póvoa de São Cosme, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,4396; -7,9028
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 350 m
Administratívna časť:
- Distrito de Coimbra, Coimbra
- Oliveira do Hospital, Oliveira do Hospital
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Póvoa de São Cosme, Portugalsko. Predpoveď počasia Póvoa de São Cosme.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Póvoa de São Cosme dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Póvoa de São Cosme
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 20:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 13:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 20:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 21:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 22:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:28 | 29.04.2026 05:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |