Počasie Praia da Ingrina dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Praia da Ingrina na 10 dní.
Utorok 19. máj
19 / 15°C
| 0.0 mm | 22 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Praia da Ingrina, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severný |
1022 hPa | 79 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severný |
1022 hPa | 80 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 62 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 74 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severný |
1023 hPa | 92 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1022 hPa | 84 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 51 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1020 hPa | 57 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Praia da Ingrina, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 37,0467; -8,8790
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Praia da Ingrina, Portugalsko. Predpoveď počasia Praia da Ingrina.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Praia da Ingrina dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Praia da Ingrina
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 20:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 21:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 21:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 22:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:30 | 20.05.2026 00:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |