Počasie Praia da Ingrina dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Praia da Ingrina na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
27 / 16°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 19 °C | 19 °C | 01:00 | |
| 19 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 06:22
západ slnka 20:41
PO HODINÁCH
západ slnka 20:41
|
|
Predpoveď počasia Praia da Ingrina, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 72 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1018 hPa | 43 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 46 % | 13 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 71 % | 14 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1018 hPa | 79 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1017 hPa | 75 % | 12 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 53 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 70 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Praia da Ingrina, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 37,0467; -8,8790
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Praia da Ingrina, Portugalsko. Predpoveď počasia Praia da Ingrina.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Praia da Ingrina dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Praia da Ingrina
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 20:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:52 | 21:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 21:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 22:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:58 | 22.05.2026 01:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |