Počasie Roriz, Porto dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Roriz, Porto na 10 dní.
Piatok 1. máj
19 / 9°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 9 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 06:30
západ slnka 20:31
PO HODINÁCH
západ slnka 20:31
|
|
Predpoveď počasia Roriz, Porto, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1022 hPa | 99 % | 9 °C | 27 % | 0% | 27% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 97% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 58 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 72 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 91% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 60% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 55 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 58 % | 10 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
Roriz, Porto, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,3484; -8,3797
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 190 m
Administratívna časť:
- Distrito do Porto, Porto
- Santo Tirso, Santo Tirso, Porto
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Roriz, Porto, Portugalsko. Predpoveď počasia Roriz, Porto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Roriz, Porto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Roriz, Porto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 20:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 22:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:39 | 01.05.2026 05:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |