Počasie Roriz, Porto týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Roriz, Porto na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
16 / 13°C
| 7.9 mm | 14 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 13:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 20:29
PO HODINÁCH
západ slnka 20:29
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Roriz, Porto, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
6,3 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 98 % | 13 °C | 91 % | 0% | 49% | 21% | 65% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 13 °C 14 °C |
1,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 16 °C |
0,6 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 79 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 67 % | 9 °C | 30 % | 0% | 30% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 9 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1016 hPa | 98 % | 7 °C | 14 % | 0% | 11% | 0% | 3% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 51 % | 8 °C | 100 % | 0% | 89% | 0% | 99% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1019 hPa | 71 % | 10 °C | 99 % | 0% | 1% | 0% | 99% | |
Roriz, Porto, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,3484; -8,3797
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 190 m
Administratívna časť:
- Distrito do Porto, Porto
- Santo Tirso, Santo Tirso, Porto
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Roriz, Porto, Portugalsko. Predpoveď počasia Roriz, Porto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Roriz, Porto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Roriz, Porto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 13:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 21:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 22:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:30 | 29.04.2026 05:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |