Počasie Saint-Mathieu-de-Beloeil dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Saint-Mathieu-de-Beloeil na 10 dní.
Piatok 1. máj
17 / 9°C
| 6.6 mm | 13 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 08:00 | |
| 17 °C | 15 °C | 14:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 20:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 20:00
PO HODINÁCH
západ slnka 20:00
|
|
Predpoveď počasia Saint-Mathieu-de-Beloeil, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1008 hPa | 82 % | 2 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 81 % | 4 °C | 100 % | 0% | 33% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 17 °C 16 °C |
3,7 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1002 hPa | 55 % | 7 °C | 100 % | 0% | 26% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
2,7 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
998 hPa | 97 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 96% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
9,1 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
994 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 89% | 55% | |
Saint-Mathieu-de-Beloeil, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,6037; -73,2442
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Mathieu-de-Beloeil, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Saint-Mathieu-de-Beloeil.
Saint-Mathieu-de-Beloeil - počasie v okolí - väčšie mestá
Saint-Mathieu-de-Beloeil - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Mathieu-de-Beloeil dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Mathieu-de-Beloeil
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 20:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:07 | 20:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:27 | 21:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:41 | 22:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:20 | 01.05.2026 05:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |