Počasie Sainte-Foy týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Sainte-Foy na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
12 / 8°C
| 12.4 mm | 5 km/h |
| 9 °C | 7 °C | 02:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 08:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 14:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 20:00 |
východ slnka 05:32
západ slnka 19:52
PO HODINÁCH
západ slnka 19:52
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sainte-Foy, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1017 hPa | 74 % | 4 °C | 99 % | 0% | 7% | 5% | 99% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
4,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 5 °C | 100 % | 0% | 16% | 98% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
3,9 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 88 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
4,5 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 90 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 1% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
4,7 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 0% | 93% | 95% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
1,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 28% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 50 % | 6 °C | 93 % | 0% | 7% | 19% | 90% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 62 % | 4 °C | 51 % | 0% | 3% | 51% | 0% | |
Sainte-Foy, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 46,7814; -71,2922
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 69 m
Administratívna časť:
- Québec, Quebec
- Capitale-Nationale, Saint-Augustin-de-Desmaures
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sainte-Foy, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Sainte-Foy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sainte-Foy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sainte-Foy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:32 | 19:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:58 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:18 | 21:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:31 | 21:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:57 | 29.04.2026 04:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |