Počasie Sainte-Foy vikend
Predpoveď počasia pre mesto Sainte-Foy na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
11 / 1°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 08:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 14:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 20:00 |
východ slnka 05:29
západ slnka 19:55
PO HODINÁCH
západ slnka 19:55
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sainte-Foy, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 71 % | 1 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 67 % | 0 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 44 % | -1 °C | 70 % | 0% | 56% | 68% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 50 % | -1 °C | 41 % | 0% | 0% | 41% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 70 % | -1 °C | 93 % | 0% | 3% | 93% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 58 % | -4 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 38 % | -4 °C | 42 % | 0% | 0% | 42% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 59 % | -1 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 3% | |
Sainte-Foy, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 46,7814; -71,2922
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 69 m
Administratívna časť:
- Québec, Quebec
- Capitale-Nationale, Saint-Augustin-de-Desmaures
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sainte-Foy, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Sainte-Foy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sainte-Foy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sainte-Foy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:29 | 19:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 14:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:55 | 20:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:14 | 21:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:26 | 21:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:15 | 01.05.2026 04:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |