Počasie Timberlea Trail týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Timberlea Trail na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
18 / 10°C
| 10.3 mm | 17 km/h |
| 11 °C | 9 °C | 02:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 08:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 14:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 20:00 |
východ slnka 05:46
západ slnka 20:00
PO HODINÁCH
západ slnka 20:00
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Timberlea Trail, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 3 °C | 100 % | 0% | 6% | 50% | 99% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 42 % | 5 °C | 87 % | 0% | 0% | 87% | 0% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 14 °C 13 °C |
10,2 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 67 % | 8 °C | 100 % | 0% | 6% | 1% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
12,4 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 87 % | 7 °C | 100 % | 0% | 50% | 79% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 8 °C 6 °C |
12,4 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 91 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
12,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
4,5 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
Timberlea Trail, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 45,4417; -73,9013
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Timberlea Trail, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Timberlea Trail.
Timberlea Trail - počasie v okolí - väčšie mestá
Timberlea Trail - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Timberlea Trail dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Timberlea Trail
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 20:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:52 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 20:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:34 | 21:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:49 | 21:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:07 | 29.04.2026 04:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |