Počasie Bracken Ridge dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Bracken Ridge na 10 dní.
Sobota 2. máj
21 / 18°C
| 11.2 mm | 14 km/h |
| 19 °C | 21 °C | 04:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 10:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 16:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 22:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 17:16
PO HODINÁCH
západ slnka 17:16
|
|
Predpoveď počasia Bracken Ridge, Queensland rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
5,1 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 96 % | 18 °C | 96 % | 0% | 95% | 26% | 0% | |
| 10:00
02:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
3,5 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 88 % | 19 °C | 100 % | 0% | 99% | 17% | 22% | |
| 16:00
08:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
2,6 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 87 % | 18 °C | 100 % | 0% | 79% | 30% | 100% | |
| 22:00
14:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 85 % | 17 °C | 94 % | 0% | 18% | 6% | 93% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 20 °C |
0,6 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1020 hPa | 80 % | 15 °C | 42 % | 0% | 35% | 12% | 0% | |
| 10:00
02:00
| dažďové prehánky | 23 °C 24 °C |
1,6 mm | 5.4 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 67 % | 16 °C | 33 % | 0% | 26% | 10% | 2% | |
| 16:00
08:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
1,4 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 75 % | 17 °C | 60 % | 0% | 13% | 12% | 50% | |
| 22:00
14:00
| dažďové prehánky | 19 °C 21 °C |
1,5 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1022 hPa | 92 % | 17 °C | 45 % | 0% | 25% | 27% | 2% | |
Bracken Ridge, Queensland - informácie
Štát: QueenslandGPS súradnice: -27,3171; 153,0310
Časová zóna: Australia / Brisbane
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Počet obyvateľov: 16 701
Nadmorská výška: 27 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bracken Ridge, Queensland. Predpoveď počasia Bracken Ridge.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bracken Ridge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bracken Ridge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 17:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:44 | 11:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 17:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 18:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 18:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 16:42 | 02.05.2026 06:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |