Počasie Bracken Ridge týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Bracken Ridge na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
23 / 18°C
| 1.4 mm | 20 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 04:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 10:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 16:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 22:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 17:17
PO HODINÁCH
západ slnka 17:17
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bracken Ridge, Queensland rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 94 % | 16 °C | 44 % | 0% | 21% | 35% | 0% | |
| 10:00
02:00
| slabý dážď | 23 °C 24 °C |
0,6 mm | 6.5 m/s23 km/h juhovýchodný |
1025 hPa | 63 % | 15 °C | 100 % | 0% | 17% | 100% | 0% | |
| 16:00
08:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,4 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 75 % | 16 °C | 100 % | 0% | 26% | 100% | 0% | |
| 22:00
14:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1025 hPa | 80 % | 15 °C | 48 % | 0% | 31% | 7% | 21% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,2 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1022 hPa | 87 % | 16 °C | 63 % | 0% | 56% | 6% | 10% | |
| 10:00
02:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
1,1 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 77 % | 18 °C | 73 % | 0% | 69% | 21% | 0% | |
| 16:00
08:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 76 % | 18 °C | 40 % | 0% | 28% | 10% | 12% | |
| 22:00
14:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
1,4 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1023 hPa | 91 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 0% | |
Bracken Ridge, Queensland - informácie
Štát: QueenslandGPS súradnice: -27,3171; 153,0310
Časová zóna: Australia / Brisbane
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Počet obyvateľov: 16 701
Nadmorská výška: 27 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bracken Ridge, Queensland. Predpoveď počasia Bracken Ridge.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bracken Ridge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bracken Ridge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 17:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:45 | 11:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 17:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 18:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 18:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 15:40 | 30.04.2026 04:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |