Počasie Pointe de la Ravine des Chèvres vikend
Predpoveď počasia pre mesto Pointe de la Ravine des Chèvres na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 3. máj
28 / 20°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 20 °C | 21 °C | 04:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 10:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 16:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 22:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 17:53
PO HODINÁCH
západ slnka 17:53
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pointe de la Ravine des Chèvres, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1015 hPa | 69 % | 14 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 10:00
08:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1017 hPa | 52 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 60 % | 17 °C | 54 % | 0% | 53% | 17% | 0% | |
| 22:00
20:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 78 % | 17 °C | 10 % | 0% | 8% | 2% | 0% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1015 hPa | 74 % | 15 °C | 5 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 10:00
08:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 44 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
14:00
| polojasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1015 hPa | 57 % | 17 °C | 18 % | 0% | 17% | 7% | 0% | |
| 22:00
20:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 77 % | 18 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
Pointe de la Ravine des Chèvres, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -20,8934; 55,5710
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pointe de la Ravine des Chèvres, Réunion. Predpoveď počasia Pointe de la Ravine des Chèvres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pointe de la Ravine des Chèvres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pointe de la Ravine des Chèvres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 17:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 11:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:11 | 18:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:46 | 18:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 18:10 | 03.05.2026 07:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |