Počasie Saint-Joseph vikend
Predpoveď počasia pre mesto Saint-Joseph na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
24 / 21°C
| 9.4 mm | 15 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 04:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 10:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 16:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 22:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 17:54
PO HODINÁCH
západ slnka 17:54
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-Joseph, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
3,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 21 °C | 94 % | 0% | 94% | 3% | 0% | |
| 10:00
08:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
3,3 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 94 % | 22 °C | 87 % | 0% | 86% | 53% | 0% | |
| 16:00
14:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
2,3 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 21 °C | 97 % | 0% | 97% | 1% | 0% | |
| 22:00
20:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,8 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 95 % | 20 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,4 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 20 °C | 92 % | 0% | 92% | 0% | 0% | |
| 10:00
08:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 76 % | 19 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 75 % | 18 °C | 47 % | 0% | 47% | 0% | 0% | |
| 22:00
20:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 87 % | 17 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
Saint-Joseph, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -21,3777; 55,6169
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Počet obyvateľov: 33 694
Nadmorská výška: 42 m
Administratívna časť:
- Réunion, Saint Denis
- Département de La Réunion, Réunion
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Joseph, Réunion. Predpoveď počasia Saint-Joseph.
Saint-Joseph - počasie v okolí - väčšie mestá
Saint-Joseph - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Joseph dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Joseph
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 17:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 11:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:11 | 18:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 18:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:55 | 01.05.2026 06:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |