Počasie Evinayong, Centro Sur pozajtra
Predpoveď počasia Evinayong, Centro Sur 24. máj 2026
Cez deň ráno hmla, dopoludnie slabý dážď, poludnie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 7,4 mm. V noci najnižšia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Evinayong, Centro Sur, Rovníková Guinea rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 55% | 100% | 5% | 100% | |
| 01:00
02:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 100 % | 21 °C | 100 % | 100% | 100% | 19% | 100% | |
| 02:00
03:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 96% | 100% | 21% | 100% | |
| 03:00
04:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 81% | 100% | 7% | 100% | |
| 04:00
05:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 58% | 100% | 15% | 100% | |
| 05:00
06:00
| dážď | 21 °C 25 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 13% | 100% | 18% | 99% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 63% | 100% | 15% | 100% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 21 °C 25 °C |
0,3 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 99 % | 0% | 91% | 16% | 92% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 21 °C | 86 % | 0% | 25% | 10% | 78% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 21 °C | 78 % | 0% | 64% | 15% | 24% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 21 °C | 90 % | 0% | 88% | 3% | 15% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 21 °C | 99 % | 0% | 99% | 5% | 24% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 65 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 25% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 28 °C 31 °C |
6,3 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 61 % | 20 °C | 93 % | 0% | 89% | 11% | 28% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 22 °C 27 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 21 °C | 97 % | 0% | 15% | 3% | 96% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 100% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 21 °C 25 °C |
0,6 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 99 % | 20 °C | 99 % | 0% | 87% | 5% | 95% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 28 °C 32 °C |
8,7 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 67 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 66% | 85% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 21 °C | 96 % | 0% | 39% | 0% | 93% | |
Evinayong, Centro Sur, Rovníková Guinea - informácie
Štát: Rovníková GuineaGPS súradnice: 1,4368; 10,5512
Časová zóna: Africa / Malabo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 8 462
Nadmorská výška: 669 m
Administratívna časť:
- Provincia de Centro Sur, Evinayong, Centro Sur
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Evinayong, Centro Sur, Rovníková Guinea. Predpoveď počasia Evinayong, Centro Sur.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Evinayong, Centro Sur dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 26,7 °C | 23,2 °C | 30,1 °C | |
| február | 26,9 °C | 23,3 °C | 30,4 °C | |
| marec | 27,1 °C | 23,2 °C | 30,9 °C | |
| apríl | 26,9 °C | 23,1 °C | 30,7 °C | |
| máj | 26,7 °C | 23,1 °C | 30,2 °C | |
| jún | 25,6 °C | 22,5 °C | 28,6 °C | |
| júl | 24,5 °C | 21,2 °C | 27,7 °C | |
| august | 24,7 °C | 21,6 °C | 27,7 °C | |
| september | 25,8 °C | 22,4 °C | 29,2 °C | |
| október | 25,5 °C | 22,5 °C | 28,5 °C | |
| november | 25,9 °C | 22,6 °C | 29,1 °C | |
| december | 26,2 °C | 23,0 °C | 29,4 °C |
Astronomické informácie Evinayong, Centro Sur
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 18:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 12:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 18:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 19:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:30 | 24.05.2026 00:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |