Počasie Evinayong, Centro Sur zajtra
| 24 °C | 28 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 26 °C | 21:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 18:20
PO HODINÁCH
západ slnka 18:20
Predpoveď počasia Evinayong, Centro Sur 23. máj 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie slabý dážď, poludnie silný dážď. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 9,7 mm. V noci hmla. Najnižšia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Evinayong, Centro Sur, Rovníková Guinea rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 100 % | 21 °C | 100 % | 97% | 100% | 14% | 87% | |
| 01:00
02:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 100 % | 21 °C | 100 % | 99% | 100% | 32% | 75% | |
| 02:00
03:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 62% | 100% | 13% | 89% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 3% | 100% | 11% | 93% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 97 % | 1% | 84% | 5% | 88% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1014 hPa | 99 % | 20 °C | 85 % | 1% | 27% | 49% | 60% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 46% | 50% | 96% | 87% | |
| 07:00
08:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 66% | 96% | 14% | 98% | |
| 08:00
09:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 21 °C | 96 % | 45% | 88% | 7% | 75% | |
| 09:00
10:00
| slabý dážď | 24 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 21 °C | 100 % | 12% | 100% | 15% | 52% | |
| 10:00
11:00
| slabý dážď | 25 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 21 °C | 99 % | 0% | 28% | 79% | 93% | |
| 11:00
12:00
| slabý dážď | 26 °C 30 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 72 % | 21 °C | 100 % | 0% | 28% | 75% | 100% | |
| 12:00
13:00
| slabý dážď | 28 °C 32 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 65 % | 20 °C | 99 % | 0% | 25% | 25% | 99% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1012 hPa | 61 % | 20 °C | 93 % | 0% | 24% | 13% | 89% | |
| 14:00
15:00
| silný dážď | 30 °C 33 °C |
1,2 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 56 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 83% | 96% | |
| 15:00
16:00
| silný dážď | 26 °C 31 °C |
6,1 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 82 % | 23 °C | 99 % | 0% | 81% | 82% | 92% | |
| 16:00
17:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
1,2 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 97 % | 21 °C | 98 % | 0% | 35% | 39% | 96% | |
| 17:00
18:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1012 hPa | 96 % | 21 °C | 98 % | 0% | 32% | 40% | 95% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1012 hPa | 99 % | 22 °C | 90 % | 0% | 5% | 3% | 89% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 21 °C | 96 % | 0% | 21% | 5% | 94% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 21 °C | 97 % | 0% | 3% | 3% | 97% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 98 % | 2% | 12% | 0% | 98% | |
| 22:00
23:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 10% | 61% | 3% | 99% | |
| 23:00
00:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 71% | 84% | 10% | 99% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 55% | 100% | 5% | 100% | |
| 01:00
02:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 100 % | 21 °C | 100 % | 100% | 100% | 19% | 100% | |
| 02:00
03:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 96% | 100% | 21% | 100% | |
| 03:00
04:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 81% | 100% | 7% | 100% | |
| 04:00
05:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 58% | 100% | 15% | 100% | |
| 05:00
06:00
| dážď | 21 °C 25 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 13% | 100% | 18% | 99% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 63% | 100% | 15% | 100% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 21 °C 25 °C |
0,3 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 99 % | 0% | 91% | 16% | 92% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 21 °C | 86 % | 0% | 25% | 10% | 78% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 21 °C | 78 % | 0% | 64% | 15% | 24% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 21 °C | 90 % | 0% | 88% | 3% | 15% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 21 °C | 99 % | 0% | 99% | 5% | 24% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 65 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 25% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 28 °C 31 °C |
6,3 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 61 % | 20 °C | 93 % | 0% | 89% | 11% | 28% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 22 °C 27 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 21 °C | 97 % | 0% | 15% | 3% | 96% | |
Evinayong, Centro Sur, Rovníková Guinea - informácie
Štát: Rovníková GuineaGPS súradnice: 1,4368; 10,5512
Časová zóna: Africa / Malabo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 8 462
Nadmorská výška: 669 m
Administratívna časť:
- Provincia de Centro Sur, Evinayong, Centro Sur
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Evinayong, Centro Sur, Rovníková Guinea. Predpoveď počasia Evinayong, Centro Sur.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Evinayong, Centro Sur dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 26,7 °C | 23,2 °C | 30,1 °C | |
| február | 26,9 °C | 23,3 °C | 30,4 °C | |
| marec | 27,1 °C | 23,2 °C | 30,9 °C | |
| apríl | 26,9 °C | 23,1 °C | 30,7 °C | |
| máj | 26,7 °C | 23,1 °C | 30,2 °C | |
| jún | 25,6 °C | 22,5 °C | 28,6 °C | |
| júl | 24,5 °C | 21,2 °C | 27,7 °C | |
| august | 24,7 °C | 21,6 °C | 27,7 °C | |
| september | 25,8 °C | 22,4 °C | 29,2 °C | |
| október | 25,5 °C | 22,5 °C | 28,5 °C | |
| november | 25,9 °C | 22,6 °C | 29,1 °C | |
| december | 26,2 °C | 23,0 °C | 29,4 °C |
Astronomické informácie Evinayong, Centro Sur
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 18:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 12:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 18:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 19:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:42 | 23.05.2026 00:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |