Počasie Cheia, Braşov dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cheia, Braşov na 10 dní.
Piatok 1. máj
5 / -1°C
| 2.6 mm | 13 km/h |
| -1 °C | -4 °C | 03:00 | |
| 2 °C | -1 °C | 09:00 | |
| 5 °C | 2 °C | 15:00 | |
| 3 °C | 1 °C | 21:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 20:25
PO HODINÁCH
západ slnka 20:25
|
|
Predpoveď počasia Cheia, Braşov, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1027 hPa | 90 % | -2 °C | 45 % | 0% | 45% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1027 hPa | 65 % | -3 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1026 hPa | 59 % | -2 °C | 90 % | 0% | 90% | 7% | 0% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 3 °C 0 °C |
2,5 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1025 hPa | 69 % | -1 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď so snehom | 2 °C 0 °C |
1,3 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1025 hPa | 94 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 0% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 1 °C -2 °C |
0,4 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1024 hPa | 97 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
4 °C 1 °C |
5,3 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1021 hPa | 72 % | 0 °C | 73 % | 0% | 56% | 43% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 0 °C -2 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1021 hPa | 95 % | 0 °C | 99 % | 0% | 79% | 86% | 0% | |
Cheia, Braşov, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 45,4802; 25,3183
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 530
Nadmorská výška: 1119 m
Administratívna časť:
- Judeţul Braşov, Brašov
- Comuna Moieciu, Moieciu de Jos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cheia, Braşov, Rumunsko. Predpoveď počasia Cheia, Braşov.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cheia, Braşov dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cheia, Braşov
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 20:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:15 | 14:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 21:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 22:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:27 | 01.05.2026 05:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |