Počasie Cheia, Braşov pozajtra
| 9 °C | 7 °C | 09:00 | |
| 13 °C | 10 °C | 12:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 15:00 | |
| 7 °C | 6 °C | 21:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 20:21
PO HODINÁCH
západ slnka 20:21
Predpoveď počasia Cheia, Braşov 28. apríl 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 4 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cheia, Braşov, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| oblačno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1021 hPa | 83 % | 1 °C | 66 % | 0% | 0% | 11% | 65% | |
| 01:00
00:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1021 hPa | 81 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1022 hPa | 80 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 80 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 78 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1021 hPa | 76 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 76 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 76 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
07:00
| polojasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 66 % | 1 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 61 % | 1 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 10:00
09:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1020 hPa | 55 % | 1 °C | 96 % | 0% | 0% | 17% | 96% | |
| 11:00
10:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 43 % | 0 °C | 100 % | 0% | 21% | 90% | 100% | |
| 12:00
11:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 37 % | -1 °C | 83 % | 0% | 81% | 13% | 2% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 41 % | 0 °C | 50 % | 0% | 29% | 49% | 0% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 44 % | 0 °C | 73 % | 0% | 51% | 71% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1018 hPa | 48 % | 1 °C | 99 % | 0% | 97% | 90% | 48% | |
| 16:00
15:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1018 hPa | 55 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 76% | 72% | |
| 17:00
16:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1018 hPa | 58 % | 3 °C | 99 % | 0% | 89% | 82% | 83% | |
| 18:00
17:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 58 % | 3 °C | 100 % | 0% | 68% | 89% | 100% | |
| 19:00
18:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 66 % | 3 °C | 96 % | 0% | 80% | 79% | 45% | |
| 20:00
19:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1019 hPa | 81 % | 5 °C | 100 % | 0% | 60% | 33% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 87 % | 5 °C | 99 % | 0% | 28% | 16% | 99% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 85 % | 3 °C | 100 % | 0% | 82% | 64% | 100% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
4,1 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 80 % | 5 °C | 100 % | 0% | 7% | 100% | 100% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
4,4 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 93 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,4 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1019 hPa | 95 % | 5 °C | 100 % | 0% | 21% | 99% | 100% | |
Cheia, Braşov, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 45,4802; 25,3183
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 530
Nadmorská výška: 1119 m
Administratívna časť:
- Judeţul Braşov, Brašov
- Comuna Moieciu, Moieciu de Jos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cheia, Braşov, Rumunsko. Predpoveď počasia Cheia, Braşov.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cheia, Braşov dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cheia, Braşov
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:16 | 14:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 20:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 21:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 22:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:03 | 28.04.2026 04:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |