Počasie Lake Herăstrău dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lake Herăstrău na 10 dní.
Pondelok 25. máj
20 / 16°C
| 6.2 mm | 4 km/h |
| 16 °C | 18 °C | 03:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 20:47
PO HODINÁCH
západ slnka 20:47
|
|
Predpoveď počasia Lake Herăstrău, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 97 % | 15 °C | 14 % | 0% | 14% | 1% | 0% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
19 °C 21 °C |
5,1 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 16 °C | 48 % | 0% | 48% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
0,8 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 86 % | 17 °C | 84 % | 0% | 11% | 32% | 74% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 85 % | 17 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 99 % | 16 °C | 71 % | 0% | 64% | 1% | 12% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,4 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 91 % | 17 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
1,2 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 65 % | 17 °C | 82 % | 0% | 64% | 10% | 24% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1019 hPa | 88 % | 18 °C | 49 % | 0% | 0% | 5% | 46% | |
Lake Herăstrău, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 44,4750; 26,0834
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lake Herăstrău, Rumunsko. Predpoveď počasia Lake Herăstrău.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lake Herăstrău dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lake Herăstrău
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 20:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:12 | 15:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 21:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:18 | 22:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:24 | 23:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:52 | 25.05.2026 02:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |