Počasie Lepindea dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lepindea na 10 dní.
Piatok 1. máj
14 / 3°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 2 °C | -1 °C | 03:00 | |
| 4 °C | 2 °C | 09:00 | |
| 13 °C | 10 °C | 15:00 | |
| 10 °C | 6 °C | 21:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 20:31
PO HODINÁCH
západ slnka 20:31
|
|
Predpoveď počasia Lepindea, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 70 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 66 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 34 % | -2 °C | 60 % | 0% | 0% | 60% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 37 % | -4 °C | 42 % | 0% | 0% | 42% | 0% | |
Lepindea, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,3289; 24,4755
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 270
Nadmorská výška: 387 m
Administratívna časť:
- Judeţul Mureş, Târgu Mureş
- Comuna Bahnea, Bahnea
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lepindea, Rumunsko. Predpoveď počasia Lepindea.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lepindea dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lepindea
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 20:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:19 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 21:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 21:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:06 | 22:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:32 | 01.05.2026 05:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |