Počasie Lepindea pozajtra
Predpoveď počasia Lepindea 28. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno, večer spočiatku jasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 14 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 4 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lepindea, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 46 % | -7 °C | 53 % | 0% | 0% | 13% | 52% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h južný |
1018 hPa | 46 % | -4 °C | 21 % | 0% | 0% | 2% | 21% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 31 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 46 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 16% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 66 % | 0 °C | 85 % | 0% | 0% | 68% | 67% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1013 hPa | 60 % | 1 °C | 87 % | 0% | 6% | 74% | 45% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 40 % | 0 °C | 100 % | 0% | 29% | 100% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1013 hPa | 49 % | 0 °C | 100 % | 0% | 10% | 100% | 100% | |
Lepindea, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 46,3289; 24,4755
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 270
Nadmorská výška: 387 m
Administratívna časť:
- Judeţul Mureş, Târgu Mureş
- Comuna Bahnea, Bahnea
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lepindea, Rumunsko. Predpoveď počasia Lepindea.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lepindea dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lepindea
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 20:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:19 | 14:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 22:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:06 | 28.04.2026 04:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |