Počasie Periceiu vikend
Predpoveď počasia pre mesto Periceiu na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa oblačno, večer jasno. Nedeľa cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie zamračené, večer polojasno.
Piatok 22. máj
24 / 15°C
| 0.1 mm | 14 km/h |
| 15 °C | 14 °C | 03:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 05:44
západ slnka 21:06
PO HODINÁCH
západ slnka 21:06
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Periceiu, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1019 hPa | 77 % | 10 °C | 68 % | 0% | 3% | 65% | 7% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1021 hPa | 69 % | 12 °C | 14 % | 0% | 4% | 10% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1021 hPa | 53 % | 13 °C | 7 % | 0% | 1% | 3% | 1% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1021 hPa | 67 % | 13 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1023 hPa | 81 % | 10 °C | 15 % | 0% | 7% | 14% | 0% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1024 hPa | 66 % | 10 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1022 hPa | 40 % | 9 °C | 82 % | 0% | 0% | 25% | 76% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 46 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Periceiu, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 47,2333; 22,8833
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 2 785
Nadmorská výška: 221 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Periceiu, Rumunsko. Predpoveď počasia Periceiu.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Periceiu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Periceiu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 21:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 15:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:06 | 21:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:18 | 22:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:15 | 23:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:32 | 23.05.2026 02:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |