Počasie Periceiu dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Periceiu na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
23 / 13°C
| 0.1 mm | 11 km/h |
| 13 °C | 12 °C | 03:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 05:42
západ slnka 21:08
PO HODINÁCH
západ slnka 21:08
|
|
Predpoveď počasia Periceiu, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 70 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 61 % | 9 °C | 2 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1023 hPa | 37 % | 7 °C | 96 % | 0% | 1% | 74% | 85% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1021 hPa | 55 % | 9 °C | 30 % | 0% | 0% | 7% | 25% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 74 % | 11 °C | 45 % | 0% | 12% | 12% | 32% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1022 hPa | 76 % | 13 °C | 54 % | 0% | 7% | 0% | 50% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 33 % | 6 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1020 hPa | 43 % | 6 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
Periceiu, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 47,2333; 22,8833
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 2 785
Nadmorská výška: 221 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Periceiu, Rumunsko. Predpoveď počasia Periceiu.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Periceiu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Periceiu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 21:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 15:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:04 | 21:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:15 | 22:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:10 | 23:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:50 | 24.05.2026 02:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |