Počasie Periceiu dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Periceiu na 10 dní.
Pondelok 25. máj
24 / 16°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 03:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 21:09
PO HODINÁCH
západ slnka 21:09
|
|
Predpoveď počasia Periceiu, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 74 % | 11 °C | 45 % | 0% | 12% | 12% | 32% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1022 hPa | 76 % | 13 °C | 54 % | 0% | 7% | 0% | 50% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 33 % | 6 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1020 hPa | 43 % | 6 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1018 hPa | 60 % | 7 °C | 17 % | 0% | 3% | 3% | 12% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 57 % | 8 °C | 24 % | 0% | 1% | 0% | 23% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 19 °C 15 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 25 % | -1 °C | 31 % | 0% | 0% | 31% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 40 % | 1 °C | 20 % | 0% | 4% | 19% | 0% | |
Periceiu, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 47,2333; 22,8833
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 2 785
Nadmorská výška: 221 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Periceiu, Rumunsko. Predpoveď počasia Periceiu.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Periceiu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Periceiu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 21:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 15:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 21:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:14 | 22:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:08 | 23:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 14:04 | 25.05.2026 02:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |