Počasie Periceiu dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Periceiu na 10 dní.
Utorok 19. máj
19 / 13°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 19 °C | 18 °C | 16:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 18:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 20:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 22:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 21:03
PO HODINÁCH
západ slnka 21:03
|
|
Predpoveď počasia Periceiu, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 09:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1017 hPa | 71 % | 8 °C | 66 % | 0% | 52% | 3% | 30% | |
| 10:00
09:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 66 % | 8 °C | 98 % | 0% | 82% | 1% | 91% | |
| 11:00
10:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1017 hPa | 63 % | 8 °C | 100 % | 0% | 88% | 0% | 99% | |
| 12:00
11:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 8 °C | 90 % | 0% | 73% | 0% | 68% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 57 % | 9 °C | 60 % | 0% | 35% | 9% | 35% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 55 % | 9 °C | 85 % | 0% | 18% | 14% | 80% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1015 hPa | 53 % | 9 °C | 64 % | 0% | 38% | 9% | 45% | |
| 16:00
15:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1015 hPa | 51 % | 8 °C | 81 % | 0% | 8% | 10% | 77% | |
| 17:00
16:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 50 % | 8 °C | 77 % | 0% | 2% | 10% | 74% | |
| 18:00
17:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1015 hPa | 50 % | 8 °C | 75 % | 0% | 3% | 12% | 71% | |
| 19:00
18:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1015 hPa | 53 % | 8 °C | 54 % | 0% | 19% | 17% | 36% | |
| 20:00
19:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 60 % | 9 °C | 41 % | 0% | 21% | 7% | 19% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 67 % | 9 °C | 23 % | 0% | 0% | 5% | 18% | |
| 22:00
21:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 71 % | 8 °C | 45 % | 0% | 4% | 6% | 41% | |
| 23:00
22:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1016 hPa | 74 % | 8 °C | 56 % | 0% | 0% | 3% | 55% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1016 hPa | 77 % | 8 °C | 78 % | 0% | 0% | 3% | 77% | |
| 01:00
00:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 76 % | 8 °C | 50 % | 0% | 2% | 3% | 48% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1017 hPa | 77 % | 7 °C | 9 % | 0% | 0% | 2% | 7% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1016 hPa | 81 % | 7 °C | 5 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1016 hPa | 85 % | 7 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 88 % | 7 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 90 % | 7 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 87 % | 9 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1017 hPa | 85 % | 10 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 83 % | 12 °C | 9 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 10:00
09:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 77 % | 12 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 11:00
10:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1017 hPa | 72 % | 12 °C | 2 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 12:00
11:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1017 hPa | 64 % | 12 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 1% | |
| 13:00
12:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 57 % | 12 °C | 10 % | 0% | 6% | 3% | 1% | |
| 14:00
13:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 54 % | 12 °C | 14 % | 0% | 3% | 10% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 22 °C |
0,1 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 54 % | 12 °C | 24 % | 0% | 4% | 21% | 0% | |
| 16:00
15:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 54 % | 12 °C | 33 % | 0% | 21% | 14% | 0% | |
| 17:00
16:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 54 % | 12 °C | 34 % | 0% | 12% | 23% | 2% | |
| 18:00
17:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 53 % | 11 °C | 39 % | 0% | 15% | 22% | 10% | |
| 19:00
18:00
| dažďové prehánky | 20 °C 19 °C |
0,3 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 57 % | 11 °C | 25 % | 0% | 7% | 19% | 1% | |
| 20:00
19:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 65 % | 11 °C | 50 % | 0% | 21% | 39% | 2% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1016 hPa | 70 % | 11 °C | 20 % | 0% | 2% | 17% | 3% | |
| 22:00
21:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 70 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 23:00
22:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 72 % | 10 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
Periceiu, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 47,2333; 22,8833
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 2 785
Nadmorská výška: 221 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Periceiu, Rumunsko. Predpoveď počasia Periceiu.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Periceiu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Periceiu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 21:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 15:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 21:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:22 | 22:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:22 | 23:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 07:29 | 20.05.2026 00:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |