Počasie Zloteşti týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Zloteşti na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
23 / 14°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 14 °C | 12 °C | 03:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 05:39
západ slnka 20:54
PO HODINÁCH
západ slnka 20:54
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Zloteşti, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 58 % | 5 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1022 hPa | 49 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 37 % | 7 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 46 % | 8 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 61 % | 9 °C | 26 % | 0% | 0% | 25% | 2% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1011 hPa | 54 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,2 mm | 5.6 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 32 % | 10 °C | 43 % | 0% | 0% | 21% | 26% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,4 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 72 % | 14 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
Zloteşti, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 44,3500; 25,1833
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Nadmorská výška: 107 m
Administratívna časť:
- Teleorman, Alexandria, Teleorman
- Comuna Tătărăştii de Jos, Tătărăștii de Jos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Zloteşti, Rumunsko. Predpoveď počasia Zloteşti.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Zloteşti dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Zloteşti
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 20:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:16 | 15:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 21:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:18 | 22:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:21 | 23:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 19:29 | 30.05.2026 04:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |