Počasie Zloteşti týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Zloteşti na tento a budúci týždeň.
Nedeľa 31. máj
28 / 16°C
| 0.6 mm | 20 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 03:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 20:55
PO HODINÁCH
západ slnka 20:55
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Zloteşti, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 61 % | 9 °C | 26 % | 0% | 0% | 25% | 2% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1011 hPa | 54 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,2 mm | 5.6 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 32 % | 10 °C | 43 % | 0% | 0% | 21% | 26% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,4 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 72 % | 14 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1016 hPa | 71 % | 13 °C | 13 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 42 % | 12 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 61 % | 14 °C | 39 % | 0% | 0% | 2% | 38% | |
Zloteşti, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 44,3500; 25,1833
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Nadmorská výška: 107 m
Administratívna časť:
- Teleorman, Alexandria, Teleorman
- Comuna Tătărăştii de Jos, Tătărăștii de Jos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Zloteşti, Rumunsko. Predpoveď počasia Zloteşti.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Zloteşti dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Zloteşti
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 20:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:16 | 15:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 21:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:17 | 22:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:20 | 23:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 20:34 | 31.05.2026 05:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |