Počasie Gora Parshina pozajtra
Predpoveď počasia Gora Parshina 29. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie polojasno, dopoludnie spočiatku polojasno, neskoršie slabé dažďové prehánky, poludnie spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 11 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 1 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gora Parshina, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| polojasno | 2 °C -1 °C |
0,1 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 96 % | 1 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
8 °C 5 °C |
0,5 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 48 % | -1 °C | 14 % | 0% | 3% | 10% | 0% | |
| 17:00
14:00
| oblačno | 10 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 34 % | -4 °C | 83 % | 0% | 0% | 83% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 69 % | -1 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| zamračené | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1023 hPa | 70 % | -2 °C | 89 % | 0% | 1% | 89% | 0% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 34 % | -4 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 40 % | -2 °C | 97 % | 0% | 1% | 97% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 77 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Gora Parshina, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 57,4917; 59,9778
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gora Parshina, Rusko. Predpoveď počasia Gora Parshina.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gora Parshina dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gora Parshina
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:14 | 20:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:57 | 15:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:27 | 21:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:24 | 22:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:20 | 00:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:52 | 29.04.2026 04:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |