Počasie Gora Parshina vikend
Predpoveď počasia pre mesto Gora Parshina na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
1. 5. |
Sobota
2. 5. |
Sobota ráno a dopoludnie od rána zamračené, dopoludnie spočiatku zamračené, neskoršie dážď.
Piatok 1. máj
13 / 5°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 1 °C | -2 °C | 05:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 11:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 17:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 23:00 |
východ slnka 05:10
západ slnka 20:45
PO HODINÁCH
západ slnka 20:45
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gora Parshina, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| zamračené | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1025 hPa | 75 % | -3 °C | 89 % | 0% | 0% | 88% | 14% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1024 hPa | 39 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 81% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 40 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 98% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 63 % | 1 °C | 98 % | 0% | 6% | 98% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1016 hPa | 77 % | 1 °C | 100 % | 0% | 10% | 93% | 100% | |
| 11:00
08:00
| dážď | 12 °C 10 °C |
3,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1011 hPa | 59 % | 4 °C | 100 % | 0% | 9% | 41% | 100% | |
Gora Parshina, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 57,4917; 59,9778
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gora Parshina, Rusko. Predpoveď počasia Gora Parshina.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gora Parshina dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gora Parshina
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:10 | 20:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:57 | 15:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:21 | 21:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:16 | 22:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:38 | 01.05.2026 04:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |