Počasie Gora Popov Ostrov dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gora Popov Ostrov na 10 dní.
Sobota 2. máj
10 / 0°C
| 0.0 mm | 20 km/h |
| 0 °C | -2 °C | 05:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 11:00 | |
| 10 °C | 6 °C | 17:00 | |
| 4 °C | 1 °C | 23:00 |
východ slnka 05:07
západ slnka 20:46
PO HODINÁCH
západ slnka 20:46
|
|
Predpoveď počasia Gora Popov Ostrov, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 88 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| oblačno | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1021 hPa | 42 % | -3 °C | 84 % | 0% | 64% | 82% | 0% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 10 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západný |
1019 hPa | 36 % | -4 °C | 98 % | 0% | 0% | 98% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1020 hPa | 63 % | -2 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| zamračené | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 84 % | -2 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 45 % | -2 °C | 97 % | 0% | 9% | 97% | 0% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 46 % | 0 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1021 hPa | 77 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 4% | 100% | |
Gora Popov Ostrov, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 57,3083; 60,1889
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gora Popov Ostrov, Rusko. Predpoveď počasia Gora Popov Ostrov.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gora Popov Ostrov dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gora Popov Ostrov
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:07 | 20:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:56 | 15:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:19 | 21:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:13 | 22:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 21:00 | 02.05.2026 04:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |