Počasie Gora Popov Ostrov pozajtra
Predpoveď počasia Gora Popov Ostrov 29. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, dopoludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 11 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 1 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gora Popov Ostrov, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 63 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| polojasno | 10 °C 6 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 36 % | -4 °C | 33 % | 0% | 7% | 32% | 0% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 11 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 31 % | -5 °C | 98 % | 0% | 0% | 97% | 21% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 57 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 78 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 41 % | -2 °C | 71 % | 0% | 49% | 57% | 28% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 38 % | -3 °C | 89 % | 0% | 0% | 89% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 71 % | -1 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
Gora Popov Ostrov, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 57,3083; 60,1889
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gora Popov Ostrov, Rusko. Predpoveď počasia Gora Popov Ostrov.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gora Popov Ostrov dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gora Popov Ostrov
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:14 | 20:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:56 | 15:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:27 | 21:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:25 | 22:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:30 | 00:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:51 | 29.04.2026 04:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |