Počasie Kalunino dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kalunino na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
26 / 14°C
| 0.5 mm | 10 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 05:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 11:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 17:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 23:00 |
východ slnka 04:06
západ slnka 21:00
PO HODINÁCH
západ slnka 21:00
|
|
Predpoveď počasia Kalunino, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 27% | |
| 11:00
08:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,5 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 67 % | 15 °C | 79 % | 0% | 72% | 1% | 29% | |
| 17:00
14:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 44 % | 12 °C | 18 % | 0% | 0% | 11% | 7% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 55 % | 10 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 72 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 36 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 34 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
20:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1007 hPa | 69 % | 11 °C | 20 % | 0% | 0% | 3% | 16% | |
Kalunino, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 56,2333; 65,9833
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kalunino, Rusko. Predpoveď počasia Kalunino.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kalunino dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kalunino
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:06 | 21:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 16:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:10 | 21:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 01:33 | 23:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:27 | 24.05.2026 01:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |