Počasie Kalunino vikend
Predpoveď počasia pre mesto Kalunino na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň ráno a dopoludnie jasno, dopoludnie spočiatku jasno, neskoršie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Nedeľa cez deň od rána zamračené, dopoludnie spočiatku zamračené, neskoršie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie polojasno.
Piatok 22. máj
22 / 6°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 6 °C | 3 °C | 05:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 11:00 | |
| 22 °C | 20 °C | 17:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 23:00 |
východ slnka 04:09
západ slnka 20:56
PO HODINÁCH
západ slnka 20:56
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kalunino, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1022 hPa | 67 % | 0 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 11:00
08:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 35 % | 2 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1015 hPa | 35 % | 5 °C | 86 % | 0% | 0% | 26% | 81% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 47 % | 5 °C | 93 % | 0% | 0% | 50% | 87% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západný |
1010 hPa | 53 % | 5 °C | 10 % | 0% | 0% | 4% | 6% | |
| 11:00
08:00
| dažďové prehánky | 23 °C 22 °C |
4,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 47 % | 11 °C | 35 % | 0% | 0% | 2% | 34% | |
| 17:00
14:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1010 hPa | 90 % | 16 °C | 64 % | 0% | 1% | 15% | 58% | |
| 23:00
20:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 94 % | 14 °C | 83 % | 0% | 0% | 8% | 82% | |
Kalunino, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 56,2333; 65,9833
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kalunino, Rusko. Predpoveď počasia Kalunino.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kalunino dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kalunino
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:09 | 20:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 16:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:14 | 21:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 01:43 | 23:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 09:55 | 23.05.2026 01:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |